Vážení spoluobčané,

zaměstnanec naší obce ušil textilní roušky, které slouží pro ochranu Vašeho zdraví při omezeném pohybu na veřejných prostranstvích. Roušky jsme dne  18. března 2020 rozvezli do všech domácností v naší obci. Každý občan obdržel jednu roušku. Děkujeme všem občanům, kteří nám zdarma poskytli bavlněné látky a tkalouny na ušití roušek. Jak se o roušku starat naleznete zde.

dále

obec Cidlina nabízí v době trvání karantény pomoc seniorům při zajištění nákupu a vyzvednutí léků. Neváhejte se obrátit na paní Janu Šteflíčkovou, zaměstnance obce Cidlina (tel:720244881). Zejména apeluji na starší občany, kteří by měli vycházet ven jen v nejnutnějších případech. Dále je k pomoci a plnění úkolů připravena Jednotka Sboru dobrovolných hasičů obce Cidlina.