Obec Cidlina

Kraj Vysočina

 

Vážení spoluobčané,

 

     zaměstnanec naší obce ušil textilní roušky, které slouží pro ochranu Vašeho zdraví při omezeném pohybu na veřejných prostranstvích. Roušky jsme dne  18. března 2020 rozvezli do všech domácností v naší obci. Každý občan obdržel jednu roušku. Děkujeme všem občanům, kteří nám zdarma poskytli bavlněné látky a tkalouny na ušití roušek. Jak se o roušku starat naleznete zde.

dále

   obec Cidlina nabízí v době trvání karantény pomoc seniorům při zajištění nákupu a vyzvednutí léků. Neváhejte se obrátit na paní Janu Šteflíčkovou, zaměstnance obce Cidlina (tel:720244881). Zejména apeluji na starší občany, kteří by měli vycházet ven jen v nejnutnějších případech. Dále je k pomoci a plnění úkolů připravena Jednotka Sboru dobrovolných hasičů obce Cidlina.

Aktuality