Obec Cidlina

Kraj Vysočina

Srdečně vás zveme na

 „amatérský“ košt slivovice a ostatních pálenek

              Kdy: sobota 16. března 2019 v 15:00 hod.         

              Kde: Cidlina, společenská místnost Beseda

                        

Co Vás čeká: dvě soutěžní kategorie: slivovice a ostatní pálenky, možnost stát se hodnotitelem pálenky a také, pokud donesete vzorek pálenky do této soutěže i výhercem, který obdrží hodnotné ceny, občerstvení zajištěno, hudební doprovod

Těšíme se na Vás!

V této souvislosti si dovolujeme požádat všechny zájemce, kteří rádi koštují slivovici a jiné pálenky a mají zájem se účastnit soutěžního koštu, nechť donesou vzorek slivovice či jiné pálenky nejpozději  do pátku 8.3.2019 buď do cidlinského Senátu (sobota od 18:00 hodin večer) nebo si předání domluvte na tel. č. 739 777 735. Láhev s vaší pálenkou v  množství max. 0,4 l označte lístečkem s vaším jménem, názvem a ročníkem pálenky.

Hodnotit může každý, kdo dal i nedal vzorek pálenky. Nebojte se hodnocení, hodnotit se budou postupně všechny soutěžní vzorky a to známkou 1-5 jako ve škole. Na závěr budou jednotlivé vzorky odtajněny, zjistíte  komu který vzorek patřil a jak byl hodnocen všemi hodnotiteli. Dle obdržených známek budou vybrány v každé kategorii tři nejlepší pálenky, kdy jejich majitelé obdrží pěkné ceny.

Přijďte se pobavit, zasmát a ochutnat dobrou pálenku v příjemné společnosti.

 

Aktuality