Obec Cidlina

Kraj Vysočina

Zjištění adres pro akci Rodáci

Vážení občané a chalupáři, v letošním roce naše obec oslaví dvě významná výročí: 2. setkání rodáků obce Cidlina a 80. výročí založení SDH Cidlina. Termín konání Rodáků a oslav SDH byl stanoven na sobotu 11. června 2016. Vzhledem k tomu, že chceme, aby na tuto akci přijelo co nejvíce návštěvníků, a to zejména těch, kteří se zde narodili, žili zde část svého života anebo mají k této obci vřelý vztah, musíme na tyto osoby zjistit kontaktní adresy. Obracíme se proto na vás s následující prosbou, o předání kontaktních adres na vaše rodinné příslušníky i na osoby, které ve vašem domě bydlely, a kterým bychom mohli zaslat osobní pozvánky na tuto akci. Pokud máte kontaktní adresy na tyto osoby, předejte je co možná nejdříve na obecní úřad, nejlépe v pondělí 29.2.2016 při výběru poplatků za svoz odpadu anebo je předejte kterémukoli ze zastupitelů naší obce. Využít můžete i poštovní schránku na obecním úřadě anebo tyto údaje poslat na obecní mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme vám za součinnost a těšíme se, že s námi společně oslavíte již druhé setkání rodáků obce Cidlina a výročí založení SDH.

Zastupitelstvo obce Cidlina

Aktuality