BIO – POPELNICE – nabídka

Vážení občané,

obracíme se na Vás s nabídkou možnosti likvidace „zeleného odpadu“ přímo u Vás doma do plastových popelnic 240l na BIO odpad (tráva, rostlinný odpad, listí apod.). Tyto nádoby by obec zapůjčila a přidělila dle zájmu občanů. Svoz by probíhal současně s odvozem hnědých BIO kontejnerů umístěných v obci 1x týdně. Popelnici na BIO odpad by jste přistavili ke svozu v určený den před svůj dům a svozová firma by ji vyprázdnila. Svoz by probíhal v období od 1.4. – 31.10.2016. Po tomto datu by jste si popelnici uskladnili doma pro použití na další vegetační období.

Požadavek na Bio popelnice bude evidován při výběru poplatků za svoz TKO a psů na obecním úřadě a to v pondělí 29. února 2016 od 17.00 do 18.00 hodin.

Stávající likvidace Bio odpadů zůstává beze změny

Děkujeme Vám, že třídíte odpad a tím šetříte životní prostředí nejenom pro sebe ale i pro příští generace.